Zakázková výroba v Číně

Na základě 8 letých zkušeností s čínským trhem jsme schopni nabídnout ucelený servis. Na rozdíl od některých jiných firem disponujeme vlastními kmenovými zaměstnanci přímo v Číně. Proto máme celý proces produkce a dodaní co nejlépe pod kontrolou a můžeme zajistit zakázkovou výrobu v Číně dle Vašich potřeb.

Zakázková výroba v Číně

Čas pro zakázkovou výrobu v Číně

Lodní doprava 58 dni, letecká doprava 10 dni, expres 5 dní (2000 Kč za kg). Produkce zboží trvá kolem 15 dni. Zboží, jehož cena za kg je nižší než 200 Kč, je předurčeno pro lodní dopravu.

Doplňkové informace k požadavku na zakázkovou výrobu v Číně

Doprava zakázkové výroby z Číny

Doručení zásilky do Prahy je obsaženo v kalkulované ceně, není-li stanoveno jinak.

Zboží muže být doručeno na Vámi určené místo neprodleně po příchodu do České republiky a celním odbavení prostřednictvím České pošty.

Zaplacení zálohy na zakázkovou výrobu v Číně.

Vzhledem k zakázkovosti výroby požadujeme 50% zálohu splatnou v den sepsání smlouvy nebo při objednávce, 50% je splatných v den předání zboží popřípadě na dobírku.

Informace zde uvedené jsou orientační a vztahují se na standardní podmínky a zboží vyrobené na zakázku v Číně. Změna vyhrazena, individuálnímu vyjednáváni máme dveře vždy otevřené. Zakázková výroba v Číně nikdy nebyla jednoduší!